У РІ КУП НАНУ відбулася робоча нарада ректора Юрія Бошицького з колективом інституту

20 Грудня, 2021

Ефективність таких зустрічей засвідчує те, що вони стали доброю традицією. Делегація у складі проректора з наукової роботи Ольги Черв’якової, проректора з господарської роботи Алли Вільчинської, юриста Анатолія Маркевича на чолі з ректором взяла участь в обговоренні питань організації освітньо-виховного процесу в інституті, ускладненого  на певний період заходами, спрямованими на боротьбу з пандемією, наукової роботи, господарських перспектив та ін. Діалог з колективом інституту мав конструктивний характер і в основному  був спрямований на пожвавлення роботи усіх ланок інституту, а також співпраці із представниками державної митної служби,  виконавчої влади, судових та правоохоронних органів, органів прокуратури, нотаріату, адвокатури.

dsc_2100.jpg

dsc_2105.jpg
dsc_2101.jpg

dsc_2132.jpg
 dsc_2144.jpg
 dsc_2146.jpg

Багато уваги було приділено роботі студентського парламенту. Президент парламенту студентка 2 курсу Катя Степанець подякувала ректору за підтримку і представила низку проектів, реалізованих студентами у першому семестрі навчального року. Під час тривалої зустрічі обговорювалися питання участі студентів в науковому житті інституту, організації виховних заходів, благодійних проектів,  організації екскурсій, спортивних змагань, студентського дозвілля та проживання в інститутському гуртожитку, накреслювалися плани на майбутнє. Своє бачення висловили усі присутні на зустрічі студенти. Ректор схвалив усі ініціативи студентів, а насамкінець нагородив найактивніших з них почесними грамотами.

dsc_2110.jpg
 dsc_2111.jpg
 dsc_2112.jpg
 dsc_2113.jpg

dsc_2114.jpg
 dsc_2115.jpg
 dsc_2116.jpg
dsc_2117.jpg

dsc_2128.jpg
 dsc_2121.jpg
 dsc_2122.jpg
 dsc_2124.jpg

dsc_2125.jpg
 dsc_2127.jpg
 dsc_2143.jpg
 dsc_2159.jpg

Такі ж нагороди отримали і працівники інституту на знак визнання та схвалення своїх здобутків. Прикметно, що зустріч відбулася напередодні Нового року та Різдва Христового і додала колективу ентузіазму та приємних вражень.

Вона завершилася екскурсією інститутом, яку провів для почесних гостей директор РІ КУП  НАНУ Володимир Якимчук.