У РІ КУП НАНУ відбулася відкрита лекція, яку провів прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Олександр Бабич

19 Березня, 2018

Тема лекції «Особливості організації роботи прокурора як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції поза межами кримінального провадження» була скерована на ознайомлення із правовою специфікою роботи органів прокуратури.  Олександр Бабич звернув увагу на особливості механізму вчинення корупційних злочинів. Лектор дав детальну кримінологічну характеристику цих злочинів, зосередивши увагу на детермінантах їх вчинення та суб’єктному складі злочинців.

dsc_2990.jpg

dsc_2991.jpg

Провідною думкою лекції стала необхідність боротьби із корупційними злочинами та посиленні у цьому напрямку роботи прокуратури.
Захід відбувся у рамках  планової співпраці між Рівненським інститутом КУП НАН України  та прокуратурою Рівненської області.