У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч ректора КУП НАН України Юрія Ладиславовича Бошицького з науково-педагогічним колективом інституту

9 Лютого, 2018

Вона мала конструктивний характер та означила магістральні лінії подальшого розвитку інституту. Ректор ствердив потребу удосконалення наукової роботи в інституті. Зокрема, він підкреслив, що для оцінки ефективності наукової роботи все більше значення приділяється рейтингу університету за наукометричними показниками. Ці показники є одним із вирішальних критеріїв для отримання міжнародних грантів на виконання спільних наукових досліджень. Так само зростає важливість наукометричних показників у конкурсному відборі проектів наукових досліджень і розробок, які виконуються за рахунок коштів державного бюджету. У цьому плані найбільшою в світі та єдиною мультидисциплінарною реферативною  базою даних є Scopus.  Одним із найефективніших показників світових систем наукової інформації нині є індекс цитування.

kolektuv.jpg

kolektuv2.jpg

Юрій Ладиславович поділився досвідом організації проведення міжнародних конференцій на теренах Київського університету та за кордоном, що викликало жваве обговорення колективу. Зокрема, були накреслені шляхи розширення наукових перспектив закладу, що включає не тільки публікації у наукометричних виданнях, а й фахові публікації, активізацію  роботи студентського наукового товариства та ін. Ці плани підтримав професор Вісбаденської школи бізнесу, голова Українсько-німецької спілки юристів Райнер Ведде, який був запрошений на зустріч. Поважний гість пообіцяв власну підтримку висловлених ініціатив.

На зустрічі також ішлося про пожвавлення профорієнтаційної  та виховної роботи в інституті.

kolektuv3.jpg