У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч ректора з працівниками інституту

1 Лютого, 2016

Вона ще раз засвідчила незмінну увагу ректора до наболілих проблем  колективу.  Дружня невимушена атмосфера сприяла конструктивному діалогу з керівником закладу. Зокрема, піднімалися питання , які стосуються  організації навчального та виховного процесу у РІ КУП НАНУ  у другому семестрі. Ректор зосередив увагу на реалізації  нещодавно ухваленого Верховною Радою України  закону «Про наукову та науково-технічну діяльність». Означений закон проводить думку про те, що рівень розвитку науки і техніки є визначальним чинником прогресу суспільства, і саме цим зумовлена необхідність пріоритетної державної підтримки розвитку науки як джерела економічного зростання і невід’ємної складової національної культури та освіти.
     Особливий акцент було поставлено на підготовці до вступної кампанії  2016 року. Юрій  Ладиславович  підкреслив не тільки важливість діалогу з випускниками шкіл,  а й створення належного мотиваційного поля для них. Його складниками є  високий імідж закладу, кваліфікована професійна підготовка, європейські домінанти освітнього процесу, комунікативні стратегії навчального закладу, націлені на активне безперервне спілкування з відомими юристами Європи, які реалізуються у формі конференцій, майстер-класів, зустрічей та ін. Ректор запропонував долучати до цього комунікативного поля й абітурієнтів. З цією метою також було запропоновано організувати конкурс учнівських наукових робіт з історії та правознавства на здобуття премії імені Оникія Малиновського, адже в інституті відкрита і повноцінно функціонує аудиторія імені нашого видатного земляка.

Прикметно, що на зустріч з колективом Юрій  Ладиславович   запросив проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Рівненського обласного інституту підвищення педагогічної освіти Івана Васильовича Вєтрова, котрий запропонував   на сайті «Освіта Рівненщини» висвітлювати актуальні питання профорієнтаційної роботи, інноваційних підходів донесення до школярів інформації про навчальний заклад – відеолекцій, відеотурів, оn-line консультацій тощо.
     На зустрічі також піднімалися питання відкриття курсів іноземної мови  за юридичним спрямуванням та їх інтеграцію у діяльність відповідних правничих центрів, які функціонують на Рівненщині.
     З особливою вдячністю сприйняли працівники інституту ініціативу ректора про забезпечення соціального пакету та належних умов відпочинку та підвищення культурної компетенції колективу.
     Результатом зустрічі стане план заходів як дієва програма втілення  обговорених ідей та задумів.