У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч студентів з працівником патрульної поліції м. Рівне

4 Листопада, 2019
        У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулася зустріч студентів з працівником патрульної поліції м. Рівне. На зустрічі старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Рівненській області Ірина Іняхіна розповіла про свою роботу і запросила студентів поповнити лави Національної поліції.

Представник нової української поліції поділилася зі студентами досвідом роботи, її специфікою та перевагами. Зокрема, під час зустрічі пані Ірина пояснила студентам різницю між поняттями «поверхневий огляд» та «обшук», продемонструвала це наочно, а також розповіла, як діяти в таких ситуаціях.

dsc_7262.jpg

dsc_7269.jpg
 dsc_7270.jpg

Інспектор відділу зв’язків з громадськістю сержант Ірина Іняхіна зазначила: «Наша робота, перш за все, полягає в тому, щоб не покарати та притягнути  до відповідальності, а застерегти від вчинення правопорушення».
       Представник патрульної поліції розповіла про небайдужих людей, які здатні допомогти іншим в скрутних ситуаціях. На прикладі, розібрали дії, що допоможуть постраждалому. «На жаль, більшість із нас не вміють надавати першу допомогу потерпілому, і це є недоліком для кожного, бо інколи хвилини вирішують все» – зазначила пані Ірина.
      Зустріч завершилась відповідями на питання студентів про особливості законодавства, яке регламентує діяльність працівників поліції, спеціалізацію підрозділів поліції. Цікавість студентів привернули правила поведінки в нестандартних ситуаціях і знання прав при спілкуванні з представниками поліції.