У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч студентів з представниками Головного управління юстиції у Рівненській області на тему «5 кроків до успіху»

6 Травня, 2015

Її ініціювали Рівненський інститут Київського університету права спільно із  Головним управлінням юстиції у Рівненській області. Метою зустрічі стало обговорення можливостей самореалізації студентської молоді на ринку юридичних послуг.
     Відкрив захід керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, котрий підкреслив важливість запропонованої зустрічі і окреслив перспективи майбутньої співпраці.

Значний інтерес у студентів викликав виступ голови координаційної ради  молодих юристів Рівненщини С.В. Рокуня,  наскрізною думкою якого стали слова: «Весь прогрес за молодим суспільством». С.В. Рокунь наголосив на тому, що сьогодні є необхідною участь молодих юристів  та студентів у розробці проектів нормативно-правових актів, у тому числі у сферах освіти, культури, праці, соціального становлення та розвитку молоді, а також у здійсненні заходів щодо підвищення рівня правових знань населення.
     На безліч запитань, які цікавили студентів,  відповів заступник начальника Головного управління юстиції у Рівненській області В. І. Харчук. Він не тільки поділився власним досвідом, як стати успішним юристом і подолати ілюзію тотальної безперспективності, а й окреслив головні стратегічні лінії росту сучасного фахівця у галузі права, серед яких висока вимогливість до себе, всебічний розвиток, вміння вибудовувати власний комунікативний простір, активна участь у міжнародних правових проектах, знання іноземних мов тощо. Окремий наголос було поставлено на можливостях, які дає робота у «Юридичній клініці».
     Студентам РІ КУП НАНУ було важливо обговорити набутий досвід у стінах свого закладу, адже «Юридична клініка» існує тут вже багато років. Її діяльність – це одна із практично реалізованих ідей ректора, професора Ю.Л. Бошицького, який підтримує усі креативні ініціативи, сприяючи їх втіленню.

Обговорення можливих векторів співпраці знайшло своє продовження під час екскурсії інститутом, яку провів для новопризначеного заступника начальника Головного управління юстиції у Рівненській області В.І. Харчука керуючий справами інституту В.Л. Якимчук.