У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч студентського активу з Радником Президента України В. О. Зубановим та заступником голови РОДА О.В.Губановим

26 Листопада, 2013

Під час зустрічі відбулася презентація   загальнонаціонального громадського інтернет-порталу «Славетна Україна», присвяченого історії та культурі українського народу. На порталі www.litopys.com.ua , як і належить сучасному Інтернет-продукту, інформація подається не тільки у формі  енциклопедичного фактажу, а й у вигляді відеороликів. На відміну від традиційних підручників, тут немає логічного послідовного викладу історичних подій. Олексій Губанов каже, що в цьому і була мета – відійти від якогось одного конкретного цілісного бачення історії, а дати можливість це зробити багатьом користувачам. Наприклад, у розділі “Розвиток України періоду другої світової війни” у підрозділі “Перша радянізація Західної України” за статтею “ІІІ Надзвичайний збір ОУН(Б)” йдуть тексти одним абзацом “Каштани для харчування дітей” та “Курси бригадирів-хмелеводів”. Є на сайті й форум — для обговорення. За словами О.В. Губанова, нинішнє наповнення розділів — лише початкове, надалі тут з’являтимуться більш об’ємні статі.

Згідно із задумом, як зазначив В. О. Зубанов,  новий ресурс стає базовим для залучення до співпраці громадськості. Саме тому планується, що постачальником інформації для нього будуть українські історичні клуби, у які ввійдуть бібліотеки, підприємства, громади міст і сіл, студентські колективи.
     Студентам Рівненського інституту Київського університету права запропонували долучитися до написання та створення розділу «Історія права України».