У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч з начальником управління ліцензування, акредитації та нострифікації Міністерства освіти і науки України Шевцовим Андрієм Гаррієвичем

17 Квітня, 2015

З нагоди урочистого відкриття Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ по дорозі до Львова на запрошення ректора професора Бошицького Ю.Л., професор А.Г. Шевцов відвідав Рівненський інститут КУП НАН України.

Візит почесного гостя став органічною складовою загальної програми забезпечення реалізації державної політики у сфері освітньої діяльності. А.Г. Шевцов  познайомився з діяльністю  закладу  і був приємно вражений модернізованим дизайном приміщення інституту.
     Наскрізною темою зустрічі стали слова Андрія Гаррієвича про те, що національна система акредитації вишів з апарату пригнічення та командного управління вищою освітою має перетворитися на інноваційний інструмент її розвитку та стимулювання підвищення її якості.

Андрій Гаррієвич також відповів на запитання викладачів та студентів, які торкалися проблем вступної кампанії та  вимог   ліцензування та акредитації. А.Г. Шевцов  особливо відзначив креативні ініціативи ректора професора Ю.Л. Бошицького в організації профільного закладу вищої освіти.