У РІ КУП НАНУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ РІВНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЛІДЕР»

18 Березня, 2023

Вона стала ще однією сторінкою педагогічної співпраці та важливим кроком кожного учня на шляху професійного самовизначення. Зустріч відбувалася в урочистій конференційній залі, що підкреслювала неординарність та важливість заходу. Учні отримали цікаву інформацію, що стосувалася історії Рівненського інституту, його ролі у розвитку юридичної освіти на Рівненщині, креативних ініціатив ректора Юрія Бошицького у формуванні  юридичного закладу проєвропейського типу. Про це детально розповіла доцент кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Стефанія Українець. Вона також інформувала учнів про умови вступу до РІ КУП НАНУ у поточному році. Предметом виступу завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксани Якимчук стала наукова робота кафедри, участь студентів у всеукраїнських науково-практичних конференціях, умови проходження практики тощо. Під керівництвом старшого викладача кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Ганни Дикун було проведено анкетування серед випускників Рівненського ліцею «Лідер» на предмет їхнього подальшого фахового самовизначення.

80.jpg

81.jpg

83.jpg

82.jpg
 84.jpg
 85.jpg

Випускників ліцею радо вітали представники студентського парламенту РІ КУП НАНУ Аліна Галуза, Василина Василевська, Тетяна Мельник та ін. У їхньому супроводі учні ознайомилися з аудиторним фондом інституту,  можливістю долучитися до всеукраїнських та міжнародних наукових проектів, а також отримали можливість неформального спілкування.