У РІ КУП НАНУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ

27 Березня, 2023

Вона стала справжньою подією у житті ліцеїстів, які цього року мають здійснити відповідальний вибір у своєму – стати студентами одного з вишів України.
   Гостинно відчинені двері Рівненського інституту КУП НАНУ,  урочиста виставкова зала, де демонструється творчий доробок відомого художника Л. Ковриги, жвава бесіда із представниками студентського парламенту – усе разом налаштовувало на цікавий діалог, що стосувався перспектив оволодіння юридичним фахом та подальшої інтеграції у правову реальність України  та європейського світу. Про це інформувала учнів доцент кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Стефанія Українець, яка також багато уваги приділила умовам вступу до інституту, особливостям освітнього процесу.

101.jpg

100.jpg

102.jpg

103.jpg
 105.jpg
 104.jpg

Предметом виступу завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксани Якимчук стала співпраця інституту із правовими структурами м. Рівного та області. Про спадкоємність інститутських традицій  та можливості професійного самовизначення випускників закладу розповіла старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Ганна Дикун.

106.jpg

Зустріч пройшла у довірливій та теплій атмосфері. Насамкінець було спільне фото на згадку та екскурсія у супроводі заступника президента студентського парламенту Аліни Галузи.