У РІ КУП НАНУ відбулось засідання ГО «Антикорупційний Рух В.Наливайченка»

18 Грудня, 2015

18 грудня 2015 року на базі Рівненського інституту Київського університету права НАН України у великій конференц- залі відбулось засідання громадської організації «Антикорупційний Рух В. Наливайченка». Під час його проведення керівник Валентин Наливайченко розповів про організацію всеукраїнського антикорупційного руху, його структуру та закликав об’єднувати зусилля для подолання корупції. Бібліотекою інституту було підготовлено тематичну виставку «Правові аспекти державного механізму боротьби з корупцією в Україні». Матеріали виставки висвітлювали поняття, зміст, суб’єктивні ознаки корупційних злочинів, їх особливості відповідно до актів міжнародного законодавства, досвід інших країн в боротьбі з корупцією.

Керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук ознайомив В. Наливайченка з матеріально- технічною базою інституту та за дорученням ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л. Бошицького  вручив високоповажному гостю рекламні матеріали, що висвітлюють діяльність вузу. В.Наливайченко відмітив європейський підхід адміністрації університету до вдосконалення юридичної освіти  в Україні.