У РІ КУП НАНУ відбулося закриття виставки творчих робіт студентів Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка

13 Квітня, 2018

Після завершення конференції її учасники зібралися у виставковому холі Рівненського інституту для закриття  виставки творчих робіт студентів Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.  Було продемонстровано використання різних технік: олійний живопис, баті, графічну техніку та ін. Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Тараса Шевченка представив старший викладач кафедри методики викладання мистецьких дисциплін Дмитро Синенький. Прикметно, що він є автором  виставок у місті Києві (національна медична бібліотека), Кременці, Кракові, Замості, Перемишлі, Рівному, Тернополі, Львові, а також автором мистецьких проектів „Озирнись – світ прекрасний”.„Звертаємось до тебе рідна школо” та співорганізатором міжнародного науково-мистецького симпозіуму „Зустрічі у Кременці”.

dsc_3526.jpg
dsc_3521.jpg

dsc_3511.jpg

Наступною стане виставка кованих скульптур Ніни Кроки, як була урочисто відкрита ректором Київського університету права НАН України, професором, заслуженим юристом України Юрієм  Бошицьким у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді».