У РІ КУП НАНУ ВІДБУЛОСЯ ОБГОВОРЕННЯ ПОДАЛЬШОЇ СПІВПРАЦІ З КИЇВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ПРАВА НАН УКРАЇНИ

10 Червня, 2023

Ця співпраця триває понад чверть століття і є найпершою умовою кваліфікованої підготовки юридичних кадрів на Рівненщині.  Напрацьовані варіанти професійної взаємодії знаходять належну підтримку з боку ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького.

347250096_722512406546257_8519375657091879679_n.jpg

123333.jpg

Відкриваючи робочу зустріч, ректор  окреслив важливість освітнього комунікативного простору, що сприяє обміну ідеями та професійними  ресурсами.  Колективу РІ КУП НАНУ  він представив кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ Надію Дроздович, яка тривалий час працювала в апараті Апеляційного суду м. Києва, Верховного Суду  України  і є науковим консультантом Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду. Значний юридичний досвід, напрацьований упродовж багатьох років у верховних інстанціях, дозволив  гості інституту розкрити важливі колізії сучасної судової реформи  та акцентувати увагу на непростих реаліях формування демократичного судочинства.  Нарада  відбулася у форматі діалогу, який ствердив актуальність  подібних  зустрічей.