Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

У РІ КУП НАНУ відбулись урочисті збори за підсумками роботи в 2020 році та з нагоди 25-річчя КУП НАНУ

24 Грудня, 2020

   23 грудня 2020 року колектив Рівненського інституту Київського університету права НАН України зібрався в конференц – залі для підведення підсумків виконаної роботи. Директор інституту В.Л.Якимчук наголосив, що завдання, які ставилися перед колективом та студентами, в своїй більшості досягнуті, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію. Він подякував колективу за напружену працю, за довіру, за турботу і підтримку, за спільно пережиті здобутки та негаразди такого насиченого 2020 – го року.

 dsc_9298.jpg
dsc_9299.jpg

dsc_9300.jpg

   Директор також доповів про візит нашої делегації до Київського університету права НАН України на святкування 25-річчя його діяльності, де також серед запрошених були високопоставлені гості, народні депутати, представники Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, провідні науковці, судді, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій, Почесні доктори Київського університету права НАН України.

 dsc_9303.jpg
 dsc_9304.jpg
 dsc_9305.jpg
dsc_9308.jpg

   З нагоди свята ректор КУП НАН України професор Ю.Л. Бошицький  відзначив співробітників Почесними грамотами та срібними медалями за плідну працю, наполегливість, відданість та вагомий особистий внесок в розбудову Київського університету права, а Володимир Леонович безпосередньо провів нагородження.

dsc_9306.jpg


   Наостанок директор побажав всім присутнім, аби наступний рік виправдав  світлі надії та найдобріші прагнення, подарував оптимізм для втілення успішних проектів у сфері освіти та науки, а в кожній домівці панували гармонія, мир, удача й любов.