У РІ КУП НАНУ відбулись збори трудового колективу

9 Жовтня, 2018

8 жовтня 2018 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України з нагоди Дня юриста відбулись урочисті збори працівників. Відкрив їх директор інституту Якимчук Володимир Леонович, який привітав усіх присутніх зі святом, наголосивши, що це день всіх служителів Закону, незалежно від того, в якій сфері вони працюють, а  професія юриста – почесна і відповідальна. Директор побажав творчої наснаги, успіхів та  досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень.

dsc_3936.jpg

dsc_3938.jpg

dsc_3946.jpg

Окрім цього, були обговорені результати вступної кампанії та плани на початок нової, окреслені завдання для вдосконалення роботи кожного структурного підрозділу інституту. В.Л.Якимчук ознайомив з планами адміністрації університету щодо покращення матеріально-технічного стану РІ КУП НАНУ, а саме- проведення ремонтних робіт в бібліотеці та добудови 6-го поверху приміщення, заміни всіх вікон на енергозберігаючі.

dsc_3939.jpg
dsc_3940.jpg

dsc_3941.jpg
dsc_3942.jpg

Приємним продарунком для колективу інституту стало преміювання всіх без винятку працівників та  виплата коштів на оздоровлення, що, безсумнівно, є проявом турботи керівництва вузу та особисто ректора КУП НАНУ професора Ю.Л.Бошицького про кожного з працівників.

dsc_3943.jpg

dsc_3944.jpg

Кращі представники професорсько- викладацького складу отримали подяки та почесні грамоти від управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації та ректора КУП НАНУ.