У РІ КУП НАНУ відбулися майстер-класи Генерального секретаря Європейського Інституту Омбудсмана пана Йозефа Зігелє

11 Грудня, 2013

Знаменним у контексті розширення міжнародної співпраці Київського університету права Національної академії наук України з міжнародними організаціями та інститутами став візит генерального  секретаря  Інституту європейського омбудсмана Йозефа Зіґелє до Рівненського інституту КУП НАНУ,  де він провів низку майстер-класів, присвячених діяльності Інституту європейського Омбудсмана та діяльності Омбудсманів м.Вена та провінцій Тіроль та Форарльберг.

Причому майстер-класи,  у яких взяли участь не тільки студенти РІ КУП НАНУ, а й майбутні юристи Рівненського державного аграрного та Рівненського кооперативного економіко-правового коледжів супроводжувалися розлогими презентаціями, під час яких студенти познайомилися з історією створення, метою діяльності та принципами роботи ІЄО, захистом прав людини у сфері політики та на практиці. Доктор Зігелє поділився особистим досвідом роботи омбудсмана у сфері захисту прав людини як в Європі в цілому, так і в Австрії зокрема. Після завершення майстер-класів студенти мали гарну можливість задати та отримати відповіді на поставлені питання щодо європейського законодавства.

Пан Зіґелє висловив захоплення своєю поїздкою, оскільки його перебування на Рівненщині вийшло за межі суто ділового візиту.

.