У РІ КУП НАНУ відбулися вибори голови ради трудового колективу

15 Листопада, 2016

Збори трудового колективу  проходили у конференц-залі, що надало їм особливої ваги та урочистості. Адже тут відбуваються найважливіші у житті інституту події. Відкрив збори директор інституту  Володимир Леонович Якимчук, котрий підкреслив, що рада трудового колективу  є колегіальним представницьким органом громадського самоврядування а її діяльність здійснюється згідно з Конституцією України, Кодексом законів про працю України, Законами України «Про освіту»,  «Про вищу освіту», «Про колективні договори і угоди», «Про охорону праці», «Про оплату праці», «Про відпустки», а також  Статутом Київського університету права НАН України та іншими нормативно-правовими актами. Завдання ради – представляти та захищати інтереси членів трудового колективу.
     В результаті голосування право очолити раду трудового колективу отримала старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Марія Анатоліївна Боровець.  До складу ради увійшли завідувач технічного забезпечення інституту  Володимир Володимирович Атрощенко,  старший викладач кафедри гуманітарних  дисциплін Анна Петрівна Дикун та старший викладач кафедри спеціальних юридичних  дисциплін Світлана Леонідівна Повзун.

На зборах також ішлося про підготовку до акредитації, а також профорієнтаційну роботу, що є важливою складовою успішного функціонування навчального закладу.