У РІ КУП НАНУ відбулися збори трудового колективу

30 Грудня, 2015

Вони пройшли у переддень Нового року, коли кожен в очікуванні добрих див і гарних сподівань. З вітальним словом звернувся до колективу керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, котрий  озвучив привітання ректора Юрія Ладиславовича Бошицького, а також окреслив ті важливі здобутки, які забезпечили повноцінне функціонування закладу та його професійний імідж. Зокрема,  Володимир Леонович  наголосив на тому, що усі працівники забезпечені робочими місцями, вчасно (двічі на місяць) виплачується заробітна плата, у повному обсязі виплачено грошову допомогу на оздоровлення.  Важливою складовою соціального пакету є преміальні, які були виплачені до свята 8-го Березня,  Дня юриста, Нового року та ін.
     Інститут нарощує свій науковий потенціал шляхом проведення різних наукових заходів. Так, у  РІ КУП НАНУ відбулися уже традиційні VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні» та V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії».
     Делегація КУП НАН України взяла участь у роботі V Міжнародної наукової конференції «Православ’я в Україні», а також ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Європейська юридична освіта і наука», яка проходила у м. Ужгород. Важливо, що представники інституту, зокрема Леся Хотіївна Тихончук стала учасницею першого Форуму з конкурсного права «Стягнення. Реструктуризація. Банкрутство», який   проводився Асоціацією правників України та Міністерством юстиції. Цей захід є першим, а отже, унікальним майданчиком для обміну думками та досвідом між адвокатами та суддями, арбітражними керуючими та представниками банків, боржниками та кредиторами.
     Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ взяли участь у міжвузівському круглому столі був присвячений 120-річному ювілею видатного філософа світового значення, літератора, культуролога, педагога Михайла Бахтіна, який відбувся на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Також кафедрою гуманітарних дисциплін було проведено круглий стіл на тему «Українська мова у вимірах глобалізованого світу».
     У рамках Всеукраїнського тижня права у РІ КУП НАНУ було відкрито проект «Школа правового вдосконалення». Необхідним елементом діяльності інституту є відмінно організований злагоджений навчальний процес, що забезпечується зусиллями навчальної частини.
     В інституті відкрито капличку святителя Петра Могили. доукомплектовано кабінет криміналістики, обладнано відповідно до вимог 10 кімнат гуртожитку тощо.

Студенти беруть участь у багатьох акціях, передусім благодійних, в атмосфері  абсолютної довіри та конструктивного діалогу  відбулася зустріч ректора зі студентським активом інституту. На ній ішлося про актуалізацію проектів, що діють під особистим патронатом ректора, серед яких: «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», «Кроки до прекрасного»,  «Пізнай свій край», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», «Перлини художньої літератури – студентській молоді», «Діти народжуються не для війни»,   «Формуємо бібліотеку зі студентської лави»  та ін.
     Особливий акцент Володимир Леонович поставив на профорієнтаційній діяльності, яка має відбуватися відповідно до запитів сьогодення.
     На зборах також було обговорено проблеми подальшого функціонування закладу та піднесення його престижу на теренах Рівненщини.