У РІ КУП НАНУ відбулися збори трудового колективу

27 Серпня, 2021

Збори відкрив директор інституту Володимир Якимчук, який  привітав працівників з початком нового навчального року, а також окреслив ті завдання, які потребують особливої уваги кожного.  Зокрема, ішлося про організацію навчального процесу та його якість, необхідність оволодіння онлайн-технологіями та місце інноваційних підходів у сучасній дидактиці викладачів,    високий рівень їхньої відповідальності.

dsc_0646.jpg

dsc_0643.jpg
dsc_0645.jpg

Особливий акцент було поставлено на результатах вступної кампанії 2021року, зроблено  порівняльний аналіз з минулорічними показниками та обговорено критерії успіху,  актуальні для сучасного ринку праці. На думку директора, найпершим завданням колективу має стати підвищення конкурентоспроможності навчального закладу, що визначається затребуваністю  випускників РІ КУП НАНУ на ринку праці. Авторитет інституту формується нині і зараз, ‒ наголосив директор, ‒ щодня ми маємо дбати про імідж закладу, який  залежить від якісної професійної підготовки студентів, організації їхнього дозвілля, задоволення особистісних запитів.
    Володимир Якимчук оголосив перспективи розвитку інституту у новому навчальному році, повідомив про ухвалені рішення, що стосуються кадрових змін, а також підготовку до урочистостей з нагоди посвяти першокурсників.