У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

21 Жовтня, 2013

Уже стало традицією запрошувати абітурієнтів на  зустрічі з професорсько-викладацьким та студентським  колективами. 20 жовтня в інститут прийшли 23 одинадцятикласники, які мають намір  здобути юридичну освіту у РІ КУП НАНУ. Зустріч була небуденною, та й відбувалася вона у неділю. Відкрив її керуючий справами Рівненського інституту Київського університету права В.Л. Якимчук, який окреслив перспективи навчання в інституті, а також  можливості реалізації  фахових  інтересів вступників. До слова були запрошені завідувач кафедри гуманітарних дисциплін С.Я. Українець, котра відповіла на численні запитання присутніх, а також спеціаліст відділення  профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки О.П. Пилипчук. Окрасою заходу став виступ випускниці Київського університету права, працівника апарату Рівненського апеляційного господарського суду Марини Мулявки. Значне пожвавлення серед присутніх викликала вікторина, яку провела інспектор з виховної роботи Н.М. Сумченко. Найбільш активні учасники цього інтелектуального змагання  отримали призи.

Насамкінець під керівництвом президента студентського парламенту Андрія Токарчука відбулася екскурсія  по інституту. Окрім усього, майбутні абітурієнти мали можливість написати заяви на підготовчі курси.