У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

23 Березня, 2015

Зустріч із  потенційними абітурієнтами  РІ КУП НАНУ відбувалася у святковій конференц-залі, яка обладнана до найновітніших вимог сучасного дизайну  зусиллями  ректора Ю.Л. Бошицького,  котрий робить все для того, щоб ствердити імідж Рівненського інституту як престижного вищого навчального закладу, що здійснює профільну юридичну підготовку на теренах Рівненщини.

З вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами РІ КУП НАНУ  В.Л. Якимчук, котрий ознайомив  їх  із основними напрямками роботи закладу та специфікою здійснення освітньої діяльності. Доповідач підкреслив особливий статус університету у Рівненській області,  проєвропейські ініціативи ректора, численні майстер-класи, які  значно піднімають професійний рівень підготовки фахівців права. Зокрема, доповідач розповів про майстер-клас доктора університету Зелена Гура (Польща) Йоганни Осієвич, що відбувся напередодні 20 березня 2015 року.

На заході також виступили завідувач кафедри гуманітарних дисциплін С.Я. Українець, котра висвітлила основні тенденції розвитку сучасного освітнього процесу, обумовлені прийняттям  «Закону про вищу освіту». С.Я. Українець також зосередила увагу на нових правилах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, підкресливши, що у  2015 році для вступу у вищий навчальний заклад дійсним буде лише сертифікат ЗНО 2015 року і що вперше у 2015 році вводиться нова шкала оцінювання знань, а зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься у квітні-липні.    Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін А.Г. Мартиросян  розповів про переваги навчання у РІ КУП НАНУ і закликав випускників обрати саме цей заклад як стартову платформу для професійного злету. З особливим ентузіазмом сприйняли присутні виступ завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Т.В. Корневої, яка акцентувала увагу на соціальному престижі та відповідальності професії юриста.Про специфіку навчання відповідно до умов кредитно-трансферної системи розповіла начальник навчально-методичного відділу РІ КУП НАНУ Н.В. Кузьмич. Мотиваційною темою виступу завідувача бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П.Сіончук стало абсолютне забезпечення бібліотеки посібниками та навчально-методичною літературою, завдяки чому бібліотека нині є справжнім науковим та навчальним центром РІ КУП НАНУ.

Пам’ятним для абітурієнтів став виступ випускниці інституту, нині    начальника сектора правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції у Рівненській області Рити  Юріївни Назарчук.

Насамкінець студент І курсу Денис Михалевич під супровід гітари виконав для гостей кілька пісень.
     Після завершення офіційної частини зустрічі школярі отримали можливість неформального спілкування зі студентами РІ КУП НАНУ, які провели для гостей екскурсію інститутом.