У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

30 Жовтня, 2019

З огляду на потребу більш інтенсивного діалогу захід пройшов у малій конференц-залі інституту. З вітальним словом до представників різних шкіл Рівного звернувся директор Володимир Якимчук, який розповів про здобутки навчального закладу у формуванні правової політики на Рівненщині, його випускників, які нині є гордістю правової науки України, а також зосередив увагу на  міжнародній діяльності КУП НАН України, де зусиллями ректора Юрія Бошицького реалізовано безліч цікавих та вкрай необхідних проектів.

dsc_7233.jpg

dsc_7246.jpg

dsc_7235.jpg

Цьогорічні особливості вступної кампанії розкрила завідувач кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ Стефанія Українець. Про престиж професії юриста та можливість досягнути успіху у цій сфері говорили завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук та завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксана Якимчук, під керівництвом яких у рамках заходу відбувся правовий брейн-ринг. Він значно активізував аудиторію. За першість у цій грі змагалися команди  «Сила права» та «Феміда». За підсумками трьох раундів перемогу здобула «Феміда». Переможці отримали подарунок, який стане стимулом подальших пошуків у правничій сфері – Юридичну енциклопедію.

dsc_7251.jpg

dsc_7253.jpg

dsc_7260.jpg

Учасникам заходу також була запропонована екскурсія інститутом, яку провели студенти РІ КУП НАНУ. А на завершення заходу – кава-брейк та невимушене спілкування у колі студентів.