У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

16 Грудня, 2019

Він традиційно був проведений у рамках Тижня права і мав на меті надання молоді певної сукупності знань про специфіку юридичного фаху та актуалізацію мотивованих намірів щодо  подальшого професійного вибору. Важливо, що в інституті апробована нова форма комунікації з випускниками ‒ зустріч у стінах РІ КУП НАНУ, «живе» спілкування з викладачами та студентами, відкриті уроки та лекції, дискусії на правничу тематику, тижні права за активної участі студентського та учнівського самоврядування.

dsc_7792.jpg

dsc_7799.jpg

dsc_7805.jpg

dsc_7814.jpg
 dsc_7817.jpg
 dsc_7818.jpg

На цей раз гостями закладу стали майбутні випускники Рівненського професійного ліцею. За словами його директора Олексія Маркушина, інтерес до правничої тематики нині зростає,  а тому педагогічний колектив ліцею зацікавлений сприяти розвитку державотворчого ентузіазму учнів та утверджувати їх громадянське покликання.
      Захід відкрив директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, який привітав гостей та розповів про напрями та тенденції розвитку інституту, міжнародні ініціативи  ректора Юрія Бошицького, які знаходять широке втілення у всіх сферах розвитку інституту.
    Старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Анна Грицюк розкрила учням специфіку фаху юриста та його  перспективи на сучасному ринку праці. Цікавий брейн-ринг провела для двох команд учнів ліцею старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Анна Дикун, а завідувач кафедри Стефанія Українець ознайомила присутніх із цьогорічними  умовами вступу до інституту.
    Учні отримали не тільки книжкові подарунки, а й можливість  поспілкуватися з членами студентської ради Валентиною Онищук та Артуром Моїсеєнком, які провели гостям цікаву екскурсію інститутом та відповіли на численні запитання.