У РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

16 Березня, 2021

Прикметно, що  на зустріч було запрошено тих абітурієнтів, які за попереднім анкетуванням виявили бажання навчатися у РІ КУП НАНУ. Цей захід яскраво продемонстрував те, як традиційні форми комунікації  з майбутніми абітурієнтами постають у нових модифікованих варіантах. У холі інституту студенти  інституту гостинно зустрічали відвідувачів, проводили екскурсії. Атмосфера неформального спілкувалися сприяла встановленню довірливих контактів, дозволяючи глибше зрозуміти потреби і наміри абітурієнтів.

1615878319599.jpg

dsc_5750.jpg

Зважаючи на загальну епідеміологічну ситуацію в Україні,  замість широкої аудиторної зустрічі випускникам шкіл та коледжів було запропоновано індивідуальні консультації з приводу майбутньої вступної кампанії. Їх, зокрема, надавали завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук,  завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Українець,  старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Дикун, завідувач бібліотеки Оксана Сіончук та ін. Важливо, що кожен із гостей отримав змогу безпосередньо поспілкуватися з директором інституту Володимиром Якимчуком, який знайшов необхідні слова підтримки батькам вступників, ознайомив з традиціями інституту, перспективами майбутнього працевлаштування.
   Попереду ‒ нові зустрічі!