У РІ КУП НАНУ відбувся інформаційний дайджест «Нобелівські номінанти Ч вихідці з України»

14 Грудня, 2021

Захід був проведений на платформі Google Meet  спільно з  відділом іноземних мов Рівненської обласної наукової бібліотеки. Прикметно, що у цей день у світі відзначають День Нобеля. Багато цікавої інформації присутні дізналися про творця “літературного “Оскара” Альфреда Нобеля, про місце України в історії Нобелівської премії. На жаль, в офіційних списках нобелянтів за національною ознакою немає жодного українця. Проте номінантами Нобелівської премії з літератури були Іван Франко, Іван Багряний,  Павло Тичина,  Ліна Костенко, Іван Драч, Микола Бажан, Улас Самчук,  хоча  з різних причин не увійшли у списки лауреатів. Українські письменники ніколи не полишали спроб отримати Нобелівську премію.

1qwe.jpg

4qwe.jpg

6qwe.jpg

Учасникам онлайн події була презентована книга Travellbook UKRAINE  ˗ ілюстроване видання у форматі «ед’ютейнмент»,  де надано багато матеріалу за тематикою заходу.
   Організатором онлайн зустрічі стала кафедра гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ та бібліотека інституту.