У РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку юридичної професії та становлення правової держави»

9 Жовтня, 2024

В інституті стало доброю традицією проведення круглих столів, науково-методичних семінарів та інших заходів, приурочених Дню юриста. Організатором його проведення стала кафедра спеціальних юридичних дисциплін під керівництвом доктора юридичних наук, професора Руслана Чорнолуцького, який виступив з розлогим привітанням учасникам заходу та доповіддю на тему «Проблематика та перспективи розвитку  юридичної науки та практики в сучасних умовах воєнного стану».

Прикметно, що у програмі заходу було зафіксовано 19 доповідей науковців та здобувачів вищої освіти. Особливо цікавими були виступи  доцента кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ, к.ю.н. Галини Денісової,  завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ, доктора соціологічних наук, доцента Олесі Кириленко, старшого викладача кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ  Ганни Дикун, старшого викладача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Андрія Холоденка, викладача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ Владислава Яцюка. Студенти в основному зосередили свою увагу на проблемах цифровізації юридичної професії (Олександра Вілінська) юриспруденції майбутнього (Аліна Заяць), забезпечення правових гарантій в освіті (Ангеліна Алексейчук), юридичній освіті як умові становлення правової держави (Анастасія Тарасенко), основних завданнях сучасної юридичної науки в Україні (Анастасія Мартинчук), втіленні європейських стандартів у правову систему України (Владислава Стецюк), юридичній професії як важливому факторі гуманізації суспільства (Ангеліна Бобік) та ін.

Важливо, що учасниками святкового правничого форуму стали регіональний координатор Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Оксана Сальчук, суддя,  секретар цивільної палати  Рівненського апеляційного суду Надія Ковальчук, голова Рівненської обласної територіальної виборчої комісії, старший керівник групи муніципальних послуг Василь Курилас.

Цей захід стане ще одним кроком до висот професійної майстерності майбутніх юристів.