У РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл «Нове антикорупційне законодавство; актуальні питання антикорупційного законодавства; відповідальність за порушення антикорупційного законодавства»

15 Грудня, 2015

Його учасниками стали  Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області та Управління  СБУ Рівненської області. Значний інтерес викликали виступи оперуповноваженого відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління  СБУ Рівненської області  лейтенанта А.С. Соколовського, провідного спеціаліста відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції   Г.А. Данюк, головного спеціаліста сектора реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції І.А. Матаєвої та провідного спеціаліста сектора реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції  Н.В.Лушнікової-Кваші.

Бібліотекою Рівненського інституту Київського університету права НАН України (завідувач О.П. Сіончук) було підготовлено тематичну виставку «Правові аспекти державного механізму боротьби з корупцією в Україні». Матеріали виставки висвітлювали поняття, зміст, суб’єктивні ознаки корупційних злочинів, їх особливості відповідно до актів міжнародного законодавства, досвід інших країн в боротьбі з корупцією. Окрема увага була  приділена структурі, змісту та особливостям адміністративно-правового статусу Національного антикорупційного бюро України.