У РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл “Вибори 2012: особливості проведення”

31 Жовтня, 2012

25 жовтня 2012 року на базі Рівненського інституту Київського університету права НАН України за ініціативи інспектора з виховної роботи – Сумченко Н.М. відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Вибори 2012: особливості проведення» за участі Шевчука Івана Олександровича (заступника директора Рівненської дирекції «Укрпошта», члена громадської ради при Рівненській облдержадміністрації) та Ніколайчука Миколи Віталійовича, ст.в. Маркевич М.І., а також студентів Рі КУП НАН.
     Метою заходу було ознайомлення студентів Рі КУП НАН, які вперше будуть голосувати, з особливостями виборчого процесу. Іван Олександрович детально розповів нашим «першачкам» про порядок складання списків виборців, висування кандидатів «мажоритарників», формування виборчих дільниць.
     Микола Віталійович акцентував увагу на особливостях пропорційної виборчої системи. Зокрема, він розповів про особливості бюлетенів на цьогорічних виборах та правил їх заповнення.

Після виступів основних доповідачів, студенти РІ КУП НАН почали ставити гостям питання. Найбільше наших студентів цікавили особливості висування кандидатів у депутати від мажоритарних виборчих округів взагалі, та у м.Рівному зокрема.