У РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл за участю головного державного податкового інспектора відділу взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС в Рівненській області

16 Листопада, 2012

13 листопада 2012 року у Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулося засідання круглого столу на тему: “Права та обов’язки платників податків”, у якому взяли участь головний державний податковий інспектор відділу взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Державної податкової служби в Рівненській області — Вакульчук Тетяна Геннадіївна, інспектор з виховної роботи — Сумченко Н.М., а також студенти 3-го та 4-го курсів.

Головний державний податковий інспектор розповіла про основні права та обов’язки платників податків відповідно до чинного Податкового кодексу, а також про нові зміни в податковому законодавстві. Після виступу доповідача студенти мали змогу отримати відповіді на питання щодо застосування норм податкового права. Особливо зацікавило їх правове регулювання податку на доходи фізичних осіб, особливості отримання податкової знижки та підстави для застосування податкової пільги, правовий режим податкової застави та інше.
     Обговорення мало діловий та конструктивний характер.