У РІ КУП НАНУ відбувся майстер-клас для студентів та професорсько-викладацького складу

2 Березня, 2018

Його провели  декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе та професор цього факультету Армаз  Кахідзе, які прибули у складі представницької делегації на запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького. Відкриваючи захід, ректор особливий акцент поставив на  плідній співпраці  Київського університету права НАН України та Батумського державного університету ім. Шота Руставелі. Юрій Бошицький наголосив на тому, що міжнародне співробітництво є невід’ємною частиною діяльності університету і важливим інструментом у забезпеченні якості освіти та її відповідності міжнародним стандартам.

dsc_3033.jpg

dsc_3035.jpg

dsc_3040.jpg

Основними напрямами міжнародної співпраці було визначено спільну діяльність з проблем навчально-методичної і науково-дослідної роботи, обмін науково-педагогічними працівниками з метою навчальної та  науково-дослідної роботи, участі у наукових конференціях, підготовку спільних публікацій з проведених наукових і науково-методичних досліджень, обмін досвідом організації навчального процесу і навчальними програмами з юридичних спеціальностей,  обмін студентами (навчання, практики, студентські наукові конференції) та ін.

dsc_3041.jpg

dsc_3045.jpg

Зокрема, ішлося про  стажування студентів КУП НАН України на базі Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, а також організацію та проведення літніх шкіл для студентів.
        Студенти  та наукові працівники Рівненського інституту Київського університету права НАН України взяли участь у конструктивному діалозі, який дозволив ще раз оцінити власні освітні перспективи та накреслити шляхи подальшої праці.

dsc_3052.jpg