У РІ КУП НАНУ відбувся спортивний турнір, приурочений до Дня фізичної культури і спорту України

18 Вересня, 2014

Він стартував на спортивному майданчику інституту, який був обладнаний за сприяння ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького,  котрий постійно дбає про належний стан розвитку фізичної культури і спорту у  РІ КУП НАНУ, підтримуючи усі креативні проекти. А потім свято спорту продовжилося на стадіоні спорткомплексу «Авангард».

Прикметно, що воно пройшло під егідою студентського самоврядування, яке очолює студент ІІІ курсу Андрій Токарчук. Він справді зробив немало, щоб турнір відбувся не тільки задля спортивного результату,  а передусім для ствердження особливого духу мужності і патріотизму, що нині особливо важливо для молоді.

Студенти змагалися у п’ятьох видах спорту – віджиманні на брусах, стрибках з місця, підтягуванні на перекладині, змаганні з бігу на 100 метрів та  змаганні з бігу на 400 метрів. Відповідно переможцями стали: Андрій Дворак, Олександр Хмелярук, Андрій Зданевич, Вадим Панчоха. Варто відзначити особливий успіх Олександра Хмелярука, який двічі посідав перше місце (змагання зі стрибків з місця та змагання з бігу на 100 метрів).
     Свято спорту стало водночас тріумфом цілеспрямованості, сили та  витривалості.