У РІ КУП НАНУ відкриється персональна виставка полотен живопису відомої художниці Ольги Кашшай

2 Березня, 2021

05 березня об 11.30  у Рівненському інституті Київського університету права НАН України за сприяння ректора Ю.Л. Бошицького відкриється персональна виставка полотен живопису «Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса березневого Рівного»  відомої художниці Ольги Кашшай (м. Ужгород), яку приурочено Міжнародному дню жіноцтва
Виставка відбуватиметься в рамках багаторічного проекту КУП НАНУ – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!
 За 13 років існування данного проекту в стінах юридичного університету було представлено більш ніж 1000 картин українських художників! Студенти  мають можливість навчатися, а співробітники працювати на фоні витворів мистецтва! Ми переконані, що які живопис безумовно формує художній смак, культуру та інтелігентність майбутніх юристів!
Ольга Кашшай – живописець, Член Національної спілки художників України (з 2017). Народилася 8 жовтня 1983 р.в м. Ужгороді.
 Закінчила Закарпатський художній інститут (2011; нині Закарпатська Академія мистецтв).

1.jpg

2.jpg
 3.jpg

Лауреат премії Національної Академії Мистецтв України (2017). Учасник обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок. Зокрема, брала участь у VI Всеукраїнській трієнале живопису в Києві (2016), міжнародному проекті “ARTBOX.PROJECT NEW YORK 1.0” у Нью-Йорку (2018), численних виставках як в Україні, так і закордоном.
2018 року відбулася спільна виставка художників Антона Кашшая і Ольги Кашшай «Безмежність еволюції» у Мукачівському історичному музеї (Замок «Паланок»), а також персональна виставка мисткині «Нове покоління» у Почесному консульстві Чеської Республіки в Ужгороді.

4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

Художниця веде активне мистецьке життя. Регулярно здійснює творчі відрядження, приймає участь у пленерах, арт-резиденціях і симпозиумах. Зокрема, прийняла участь у міжнародному мистецькому пленері «Чорна Гора» (2018, Закарпаття, м. Виноградів) і міжнародному арт-симпозіумі “Space and Time” (2019, Болгарія, м. Балчик).
Сфери інтересу художниці – пейзаж і натюрморт. Вона сміло експерементує з коліром і формою, постійно відшукує нові форми втілення своїх творчих задумів.

Запрошуюємо працівників, студентів та усіх бажаючих

до перегляду картин Ольги Кашшай у стінах РІ КУП НАН України

7.jpg