У РІ КУП НАНУ відкрито кабінет студентського парламенту

27 Квітня, 2017

Українська держава, ставши на шлях поступу до європейських цінностей, приєднавшись до Болонського процесу, розпочала демократизацію вищої школи. Одним із шляхів розбудови громадянського суспільства є сприяння та підтримка студентського самоврядування.
Дотримуючись основних положень Концепції розвитку студентського самоврядування, зокрема, таких, як створення необхідних умов для соціального становлення, розвитку здібностей, реалізації наукового та творчого потенціалу студентської молоді та для покращення комфорту в роботі, в Рівненському інституті КУП НАНУ за розпорядженням ректора Ю.Л. Бошицького створено Кабінет студентської ради, який був відкритий 26 квітня 2017 року в рамках заходів проведення VІІІ Всеукраїнської науково-практичної  конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні».
     Звертаючись до присутніх,  ректор вкотре підкреслив, що  студентське самоврядування є своєрідним лакмусовим папірцем для визначення того, чи є молодь, студентство споживачем, а чи активним учасником суспільного життя та життя університету. Юрій Ладиславович додав, що студентство сьогодні на першому місці для адміністрації:  всіляко вивчаються його інтереси та потреби, жодна думка, ідея, пропозиція, зауваження не залишається поза увагою. Ю.Л. Бошицький наголосив, що вертикаль, де ректор, кафедри і студенти існували окремо і не мали діалогу, необхідно перетворювати на демократичну горизонталь співпраці і взаєморозуміння.

Для потреб  Студентської ради ректор подарував сучасний музичний центр, що стало приємною несподіванкою для представників цього органу самоврядування.
     За словами Президента студради РІ КУП НАНУ Олексійовець Софії, облаштовували приміщення студенти своїми силами, акцентуючи увагу на світлинах із зображенням основних подій студентського життя, участі їх у проведенні різноманітних заходів міського та обласного рівнів. Софія подякувала ректору за подарунок та пообіцяла активізувати висвітлення інформації про діяльність студентського самоврядування через Інтернет-сторінку на Веб-порталі університету.
    Бурячинський Назар – заступник Президента студентської ради інституту, для виконання взятих зобов’язань попросив адміністрацію вузу вжити невідкладних заходів щодо забезпечення приміщення Студентської ради оргтехнікою та доступом до мережі Internet, а також фінансуванням їхньої діяльності відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту університету та Положення про студентське самоврядування у КУП НАНУ.
     Насамкінець, ректор запевнив у вивченні цих пропозицій та в подальшій систематичній підтримці всіх креативних починань студентства.