У РІ КУП НАНУ відкрито виставку виставку картин закарпатської художниці Марини Чопей

21 Липня, 2021

Це ще один дарунок ректора КУП  НАНУ Юрія Бошицького студентам Рівненського інституту, що збагатить  культурний простір Рівненщини новою арт-практикою. Невипадково виставка проходить  в рамках багаторічного проекту КУП НАНУ   «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді», який успішно формує діалог між мистецьким та молодіжним середовищем.

_viber_2021-07-21_14-41-03-925.jpg _viber_2021-07-21_15-00-05-963.jpg
 _viber_2021-07-21_14-41-04-195.jpg

«Весняна квіткова феєрія для студентської молоді» ‒ така назва персонального  арт-проекту художниці, який дозволяє  побачити світ природи в особливому ракурсі. Довірлива атмосфера  виставки співзвучна глибинній тональності людської душі. Картини  виконані в різних техніках: графіка, олія, акварель. Марина Чопей ‒ учасниця багатьох міжнaродних пленерів, її роботи зберігaються у привaтних колекціях   Укрaїни, Дaнії, Aвстрії, Угорщини, Німеччини, Сербії, Туреччини, Білорусі, Чехії, Великобритaнії, Литви, Польщі, Словaкії.
    Нині художній діалог із творчістю Марини Чопей триває у виставковому холі Рівненського інституту Київського університету права.