У РІ КУП НАНУ відсвяткували День студента

17 Листопада, 2014

До свого свята студенти готувалися досить ретельно. Про це засвідчила розлога культурна програма, підготовлена студентським парламентом в його оновленому складі. Тому найперші привітання були адресовані президенту  Ані Кравченко, яка запалила багатьох не тільки  своєю цілеспрямованістю досягнути успіху, а й власною акторською майстерністю. Керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л.Якимчук підкреслив важливість студентських  ініціатив і закликав студентів стати співтворцями іміджу свого закладу, сягнути вершин професіоналізму і стати просто щасливими і успішними людьми.

Він також передав студентам вітальні слова ректора Ю.Л. Бошицького, котрий проектує столичний бренд на терени Рівненщини.  Володимир Леонович  від імені ректора, реалізуючи його ініціативу, втілену у проекті  «Формуй бібліотеку зі студентських лав»,  вручив найактивнішим студентам найцінніше у їхньому  студентському житті – книги, які отримали Аня Кравченко, Владислав Марач, Олексій Сидоров та Наталя Басюк.

А потім ще довго лунали пісні і вітання, бо день студента – єдиний на цілий рік.