У РІ КУП НАНУ відзначили День Конституції України

28 Червня, 2024

З цієї нагоди було  проведено міжкафедральний круглий стіл на тему «Конституція України: реалії та перспективи. У  ньому взяли участь науково-педагогічні працівники Київського університету права, Кам’янець-Подільського податкового інституту, Міжнародного економіко-правового гуманітарного Університету РЕГІ та ін.

Урочистий захід відкрив проректор з наукової роботи Київського університету права НАН України, доктор юридичних наук, професор  Іван Кайло, який  привітав учасників наукового форуму та  виголосив напутнє слово ректора Юрія Бошицького. Центром наукових дискусій стала тема українського конституціоналізму, яка була різносторонньо представлена у доповідях завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ, к.ю.н., доцента Віктора Ткачука завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін МЕГУ ім. С. Дем’янчука, доктора юридичних наук, професора Олега Ільківа, завідувача кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних  дисциплін РІ КУП НАНУ, к.філос.н. Стефанії Українець, старшого викладача кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних  дисциплін РІ КУП НАНУ Ганни Дикун, старшого викладача кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ Андрія Холоденка, а також здобувачів вищої освіти випускниці РІ КУП НАНУ Катерини Ковальчук та Анастасії Олещук, студентка 1 курсу РІ КУП НАНУ та ін.

Учасниками свята стали також студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України.