У РІ КУП НАНУ відзначили Міжнародний день прав жінок і миру

7 Березня, 2019

Саме у такому варіанті  це свято  було  проголошено Генеральною Асамблеєю ООН, яка запропонувала використовувати його  для популяризації та реалізації прав жінок.
      Абстрагуючись від досить-таки неоднозначної історії виникнення цього свята, директор   Рівненського інституту Київського університету права  Володимир Якимчук   висловив думку про неперебутність цього свята, яке  передусім пов’язане з весною, що символізує жіночу красу, вічне кохання і щастя материнства. Це свято  приходить до нас з  першим теплом і пахощами  первоцвітів, мовби підкреслюючи тендітність і трепетність усього, що пов’язане з жінкою. Директор  підкреслив вагу жінок-освітянок  у розбудові України, їх здатність вловлювати динаміку часу і адекватно відповідати на усі запити суспільства. Без жінки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті, без жінки лицарів не існує.

dsc_5244.jpg

dsc_5242.jpg

dsc_5248.jpg

Надзвичайно приємним моментом урочистого засідання стало повідомлення про премію в честь свята від ректора Юрія Бошицького, а також  троянди, подаровані кожній працівниці РІ КУП НАНУ.
 У цей день звучало багато добрих слів, у тепло яких і трояндові пахощі була огорнута душа кожної жінки.