У РІ КУП НАНУ з нагоди жіночого свята відкрилась виставка живопису

7 Березня, 2017

7 березня 2017 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відкрилась виставка живопису відомого рівненського митця, члена Національної спілки художників України, голови комітету з культури, мистецтва і духовності Громадської координаційної ради у Рівненській області Віктора В’ячеславовича Гвоздинського.
     Свіжість кольору, тонке відчуття простору і поетичної атмосфери краєвидів – визначальні риси пейзажів Віктора Гвоздинського, які наповнені яскравими мотивами, неповторним колоритом західноукраїнського регіону, переосмисленням автентичних традицій, загостреним чуттям національно-характерного та самобутнього.
     Митець у своєму вітальному слові розповів про основні аспекти своєї творчої діяльності, наголосив на важливості проведення подібних заходів у вузах для виховання естетичних смаків молоді. Цікавою стала розповідь про популяризацію пленерів як дієвої форми залучення іноземних художників. Пан Віктор висловив сподівання на спільні мистецькі заходи з КУП НАНУ на теренах Угорщини.

Твори нашого земляка сьогодні знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Польщі, Чехії, Австрії, США, Австралії, Італії тощо. Розміщено його роботи й у мистецькому альбомі «Художники Прикарпаття» (2009 р.). Чимало робіт подаровано Рівненському обласному краєзнавчому музею, який також формує свою колекцію представників місцевого образотворення.
     В.Гвоздинський не залишив поза увагою і бібліотеку РІ КУП НАНУ, подарувавши два альбоми своїх творів для перегляду всіма охочими. В свою чергу вдячність митцю за приємні враження від перегляду виставки висловили голова Ради трудового колективу РІ КУП НАНУ Марія Анатоліївна Боровець та Президент студентського самоврядування РІ КУП НАНУ Софія Олексійовець.
    Директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, відкриваючи захід, зазначив, що сьогодні він проводиться не лише в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність: перлини живопису- студентській молоді», а й з нагоди гарного весняного свята- Міжнародного дня прав жінок і миру.

Вітаючи присутніх жінок з цим днем, директор побажав усім теплоти близьких сердець, душевного комфорту, кохання, родинного добробуту та щирості почуттів, здоров´я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег – чоловіків! Володимир Леонович висловив сподівання, що виставка живопису та подаровані чоловіками квіти додадуть усім гарного настрою та невичерпної  енергії, добра й упевненості у своїх силах.

Прес-центр РІ КУП НАНУ