У РІ КУП НАНУ завершилась персональна виставка Марини Чопей

4 Жовтня, 2021

Протягом місяця роботи цієї талановитої художниці милували око не лише співробітників та студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України, а й мешканців та гостей міста. Марина Чопей народилася 30 серпня 1988 року на Закарпатті. З дитинства захоплювалась малюванням. Навчалася у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва та Національному університеті культури та мистецтв, по закінченні яких отримала дипломи за спеціальністю «Художник дизайну». Нині здобуває мистецьку освіту актора в Ужгородському інституті культури та мистецтв. Паралельно з навчанням реалізовує свої знання на практиці: Марина працює актрисою в Мукачівському драматичному театрі.

dsc_0956.jpg

dsc_0914.jpg

dsc_0958.jpg

Роботи, що були представлені у Рівному, виконані в різних техніках: олія, акварель, графіка. До слова, пані Марина неодноразово брала участь у міжнародних пленерах та колективних творчих виставках митців, а також представляла свої творчі роботи на персональних виставках (замок «Сент-Міклош» (с.Чинадієво); «Музей Гетьманства» (м.Київ) тощо). Роботи Марини Чопей є у приватних колекціях в Україні, Данії, Австрії, Угорщині, Німеччині, Сербії, Туреччині, Чехії, Великобританії, Литві та Польщі.
   Відвідувачі виставки неодноразово відмічали особливе внутрішнє сприйняття художницею навколишнього середовища, та щиро бажали, аби ніколи не було у неї кризи творця, аби мазки її пензля створювали єдність форм та кольору.

1633444835197.jpg

При закритті виставки директор РІ КУП НАНУ Якимчук Володимир Леонович оголосив про нагородження Марини Чопей  сертифікатом за проведення персональної виставки картин та особистий внесок у сприянні культурологічного розвитку Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

1.jpg

2.jpg