У РІ КУП студенти знайомилися з умовами стажування за кордоном

11 Травня, 2017

11 травня 2017 в конференц – залі Рівненського інституту Київського університету права НАН України відбулася зустріч студентів 1-4 курсів , викладачів, співробітників інституту та студентів інших навчальних закладів Рівного , які мешкають в гуртожитку РІ КУП, з представником компанії «Профсервіс» м. Суми Андрієм  Кулаксизовим.
     Темою для обговорення було стажування за кордоном на період зимових та літніх канікул для студентської молоді, зокрема в Іспанії, Нідерландах, Польщі та Кіпрі.
     Гість звернув увагу на те, що досвід роботи за кордоном дає студентам цілий ряд незаперечних переваг. Це й «занурення» в інший стиль життя та культури (а якщо ви плануєте в подальшому знайти роботу за кордоном, то таке студентське стажування, поза сумнівом, стане підготовкою для вашої успішної роботи), і вдосконалення своєї мовної практики, і важливий запис у резюме для подальшого пошуку роботи, і відчутна прибавка до коштів для продовження навчання у своєму українському виші.

Студенти досить активно долучились до обговорення пропозиції, було задано безліч запитань, отримано немало довідок. Андрій Кулаксизов уточнив, що деякі види стажування дозволяють сподіватись на пропозицію подальшої роботи в компанії. Тому, якщо ви розглядаєте стажування за кордоном не тільки як придбання практичного досвіду, а й можливість подальшої роботи не в Україні, тоді варто звернути увагу на інший вид практики (англійською «traineeship»). Таке стажування, частіше за все, має на увазі можливість роботи, надбання практичних навичок із перспективами подальшого працевлаштування. На таку практику варто їхати вже після закінчення вищого навчального закладу.
Загалом, зустріч відбулася в дуже невимушеній дружній атмосфері. За словами Президента студентського самоврядування РІ КУП НАНУ Олексійовець Софії стажування за кордоном є досить престижним і перспективним для молоді України, адже відкриває нові можливості в особистому і професійному розвитку. Результатом цього стають висококваліфіковані, досвідчені професіонали, яким відкриті двері до роботи у найкращих компаніях України, Європи та, зрештою, усього світу.