У РІ КУП відбулась нарада з питань підготовки до проведення Міжнародної зимової Школи з прав людини

12 Лютого, 2019

В період  25.02.2019- 01.03.2019 у стінах Рівненського інституту Київського університету права проводитиметься Міжнародна зимова Школа з прав людини, організована Батумським державним університетом ім. Ш. Руставелі спільно з Київським університетом права НАН України.
           Головна ідея проведення Школи – підвищення рівня знань в сфері захисту прав людини; встановлення наукових , ділових, гуманітарних і особистісних контактів для залучення молодого покоління до довготривалої плідної співпраці в інтересах захисту прав людини в Україні та інших країнах.

dsc_4463.jpg

dsc_4464.jpg
dsc_4465.jpg

З метою забезпечення якісної організації та реалізації вказаного проекту директором РІ КУП НАНУ Володимиром Леоновичем Якимчуком було створено Організаційний комітет, а детальне обговорення цього заходу зі всіма співробітниками відбулось на робочій нараді 12.02.2019 року.
        Окрім цього, директор наголосив на необхідності активізації профорієнтаційної роботи, доповів про застосування нової форми реклами- вуличного радіо, проставив вимогу кожному співробітнику прозвітувати про особисто проведені профорієнтаційні заходи.
         Також на нараді обговорювались основні напрямки роботи по підготовці Дня відкритих дверей, який проводитиметься 23.02.2019 року.