У РІ КУП вшанували пам’ять загиблих на Майдані

20 Лютого, 2019

20 лютого 2019 року в аудиторії імені Героїв Небесної сотні, яка була створена з ініціативи студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України та за сприяння ректора Юрія Бошицького, відбувся захід по вшануванню пам’яті загиблих на Майдані в 2014 році та на Сході України.

dsc_4517.jpg

dsc_4519.jpg

dsc_4521.jpg

Розпочався він поминальним молебнем, який провели клірики Свято-Воскресенського кафедрального собору Православної церкви України протоієрей Василь та протодиякон Петро.

dsc_4523.jpg

dsc_4526.jpg

dsc_4528.jpg

Директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Леонович Якимчук , виступаючи перед присутніми, нагадав хронологію тогочасних подій, ще раз назвав імена наших загиблих земляків, подякував матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок. Наостанок разом зі всіма студентами, викладачами та гостями вшанував хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

dsc_4524.jpg

dsc_4525.jpg

На заході були присутні і перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Яцюк Наталія Василівна та  Самсонюк Тетяна Миколаївна – директор Рівненського обласного краєзнавчого музею, які в своїх виступах наголошували, що лише сумлінна праця та відданість Україні стануть гідним пам’ятником та найглибшою пошаною загиблим.

Вічна пам’ять героям!
Слава Україні!