У Рівненському інституті КУП НАН України на черговому засіданні студентського парламенту було представлено новообраного голову

18 Жовтня, 2024

Ним став студент другого курсу Юрій Кундицький, який у складі попереднього парламенту виконував функції заступника. Програма діяльності студентського самоврядування на 2024-2025 рік, озвучена Юрієм, була зустрінута оплесками студентів. Новобраного очільника студентства привітали також директор інституту Стефанія Українець та організатор Ганна Дикун, яка вручила йому світшот з логотипом інституту і побажала нових креативних ідей та втілення їх у життя. Окремо слова вдячності було висловлено Владиславі Стецюк, яка упродовж року успішно керувала студентським парламентом.

Також в засіданні вперше взяли участь першокурсники. Усі студенти активно долучилися до обговорення та висловили свої ідеї щодо покращення навчального процесу та студентського життя. Зустріч стала чудовою можливістю для першокурсників познайомитися з діяльністю студентського самоврядування та відчути себе частиною інститутської спільноти.