У Рівненському інституті КУП НАН України обговорили особливості діяльності молодіжних громадських організацій

14 Грудня, 2012

11 грудня 2012 року тут відбувся теоретичний семінар на тему «Особливості діяльності молодіжних громадських організацій», приурочений до тижня права в Україні. Він став продовженням циклу семінарів, започаткованих кафедрою загальнотеоретичних правових дисциплін.

Головний спеціаліст сектора державної реєстрації юридичних осіб, легалізації об’єднань громадян та державної реєстрації друкованих засобів масової інформації  реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області Марія Олександрівна Денисюк акцентувала увагу присутніх на принципах утворення і діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій, а також на актуальних питаннях членства в цих об’єднаннях, а також  розкрила основні положення Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації».