У Рівненському інституті КУП НАН України відбулась миследіяльна гра на тему «Сім’я»

4 Грудня, 2012

Вона була проведена 1 грудня засновниками школи ігротехніків в Рівному та ГО «Молодіжний ForUm». Участь у цьому заході взяли відомі рівненські психологи, майстри рейок, а також ті, хто прагне знайти та  реалізувати себе.

Доречно сказати, що  громадське об’єднання «Молодіжний ForUm» діє  на базі Рівненського інституту КУП НАНУ близько року.  Метою його діяльності є  створення ігрового простору для розвитку особистості. Усі заходи проводять ігротехніки та методологи, що проходили навчання у школах відомих українських методологів ОД – ігор. Головний акцент у роботі поставлено на молодь.
     Результатом миследіяльної гри  стало  сформульоване  кожним учасником власне бачення розвитку сім’ї як соціального явища.

Радник ректора
Віта Грицюк