У Рівненському інституті КУП НАН України відбулась тематична лекція на тему: « Історія створення Української Повстанської Армії»

13 Жовтня, 2017
     Лекцію прослухали  студенти  І курсу з нагоди відзначення в Рівненській області 75-ї річниці створення Української Повстанської армії та 110-ї річниці з дня народження Романа Шухевича. Починаючи з 2005 року в Україні 14 жовтня, відзначають як день створення УПА.
     Ст. викладач кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАН України    Г. П. Дикун зазначила, що дуже важливо у такий день вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує своїм життя за мир і спокій у нашій країні. Пам’ятаючи їхні подвиги та наше героїчне минуле, ми повинні йти далі і розбудовувати незалежну Україну.
     Не залишилась осторонь цієї події і бібліотека РІ КУП НАН України. Завідувач бібліотеки  РІ КУП НАН України О. П. Сіончук підготувала тематичну книжкову виставку «Українська Повстанська Армія: на перехресті думок та оцінок».
     Студенти також переглянули документальний фільм «Ціна перемоги. Третя сила», в якому розповідаються цікаві історичні факти ветеранами УПА, борцями за незалежність України у ХХ столітті.

lekciya1.jpg

lekciya2.jpg