7 Грудня, 2020

У Рівненському інституті КУП НАН України відбулася дискусія на тему «Вступ України до НАТО як гарантія безпеки держави та кожного громадянина», учасниками якої були студенти 1 та 3 курсів, завкафедри спеціальних юридичних дисциплін Якимчук О.О. та старший викладач цієї кафедри Дмитрук В.Б.

dsc_9250.jpg

dsc_9247.jpg
 dsc_9251.jpg

Захід розпочався з перегляду презентації, яку підготувала член наукового гуртка кафедри спеціальних юридичних дисциплін (секція «Міжнародне право») Слюсарчук Інеса. Студентка у наочній формі відобразила основні напрями діяльності НАТО, переваги та застереження членства України в зазначеній міжнародній організації. Активним учасником дискусії був Вознюк Віталій, який наголосив на доцільності прагнення України до стандартів НАТО в оборонній сфері і актуальності партнерства (а в майбутньому – членства) нашої держави у цьому альянсі з метою протидії зовнішній агресії та відновлення територіальної цілісності України.
    Свої роздуми з питань євроатлантичної інтеграції України виклали в власних есе студентки 3 курсу, члени наукового гуртка Калініченко Ілона, Мамчук Юлія, Крупич Анна та Слюсарчук Інеса.
   Дискусія відбулася на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 № 1202-р «Про затвердження плану заходів на 2020 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки».