У Рівненському інституті КУП НАН України відбулася підсумкова студентська конференція кафедри гуманітарних дисциплін

3 Червня, 2013

Відповідно до плану наукової роботи кафедри гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України 30 травня 2013 року відбулася підсумкова студентська конференція.
     У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри гуманітарних дисциплін (к.філос.н. С.Я. Українець, к.філос.н. Л.А. Циганчук, к.філол.н. О.О. Дацюк, ст. викл. І.С. Андрейко, ст. викл. І.С. Микитин, ст. викл. І.П. Смолій, викл. Г.П. Дикун) та студенти І-ІІІ курсів (М. Бондарець, Е. Масюк, О. Давидович, С. ДроздІ. Вишнякова, С. Юрків, Т. Левченко, І. Барилюк, О. Хмелярук, Н. ГерасимчукН. Корнійчук та ін.).
     Основними напрямами досліджень стали проблеми з етики, релігієзнавства, філософії, історії України, лінгвістики та риторики.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат філософських наук С.Я. Українець, котра відзначила, що ця конференція є підсумком наукової роботи студентів за 2012-2013 навчальний рік. Адже, навчаючись в інституті, студенти повинні особливу увагу приділяти науковій роботі.
     Цікаву дискусію викликали виступи С. Юрків (тема доповіді «Дискурс у промовах В. Ющенка»);  М. Бондарець (тема доповіді: «Юридична мораль та право в етиці»); Н. Герасимчук (тема доповіді: «Індивідуальна та  суспільна мораль на перетині дискурсів»). Цікаво, що доповідь О. Давидовича  «History of the English language»  прозвучала англійською   мовою.

Обговорення досліджуваних проблем відбувалося у формі діалогу. Розглянуті проблеми студенти продовжать досліджувати наступного навчального року, тому що  і надалі в науковому світі  високим залишається інтерес до гуманітарних наук.

Ганна Дикун