У Рівненському інституті КУП НАН України відбулася презентація по програмі культурного обміну студентів Workand Travel USA.

4 Жовтня, 2011

Сучасна освіта не можлива без інтегративних процесів у європейський простір. Ця пропозиція була  особливо актуалізована на зустрічі студентів РІ КУП НАНУ з представником компанії Student Land, яка презентує програму культурного обміну студентів Workand Travel USA.
       Відкрив презентацію керуючий справами РІ  КУП НАНУ М.В.Савчин.
     Лейтмотивом презентації стала думка про те, що отримана за кордоном освіта може стати цінним досвідом, який дозволить знайти прекрасну роботу не лише за кордоном, а й удома, адже міжнародний диплом відомого університету дає карт-бланш для почату успішної кар’єри. Окрім усього, студент, зважився здобувати освіту за кордоном. Набуває дуже цінних особистісних рис, таких як незалежність, цілеспрямованість, дотепність, наполегливість, уміння долати труднощі. Студент отримав ґрунтовні відповіді на запитання: Як вибрати освітню програму за кордоном? Як отримати стипендію? Чи можна отримати освіту безкоштовно? Презентація викликала неабияке зацікавлення у студентів.

Безперечно, це чудова можливість навчитися новому і розширити свої горизонти, а також подивитися на життя під іншим ракурсом.