У Рівненському інституті КУП НАН України відбулася виставка живопису Констянтина Степанюка, – «Динаміка пейзажу»

29 Травня, 2012

25 травня 2012 року у холі Рівненського інституту Київського університету права НАН України відбулася мистецька подія – виставка живопису Констянтина Степанюка, яка мала назву «Динаміка пейзажу».

Картини були виставлені в рамках проекту, який успішно працює в Київському університеті права НАН України та був презентований в Рівненському інституті КУП НАН України, – «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді». Ця подія набула не тільки масштабів української, але й міжнародної  виставки, адже на ній був присутній професор Регенсбурзького університету (Німеччина), завідувач кафедри конституційного права освітньої програми ім. Жана Моне Арнольд Райнер, також серед присутніх були великоповажні  гості – ректор Київського університету права НАН України, заслужений  юрист України, професор, заступник голови Союзу юристів України Юрій  Ладиславович Бошицький  , начальник управління освіти Рівненської області Вєтров І.В., начальник управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Мельніченко В.В. та інші. Професорсько викладацький склад, працівники КУП НАН України та РІ КУП НАН України ,  громадськість  міста, мас медіа.

Вірно було зазначено ректором Київського університету права НАН України, заслуженого юриста України, професора , заступника голови Союзу юристів України Юрієм Ладиславовичем Бошицьким, – що цей проект сприятиме поглибленню духовності студентської молоді, її ерудиції та професійних практичних знань, він є «першою ластівкою» у наступних масштабних виставках які проводитимуться в Рівненському інституті .

Констянтин Степанюк уродженець  с. Решуцьк  Рівненської області, в минулому закінчив Дубенське училище,  Московське ЗНУ ім.. Крупської Н.К. факультет  живопису та графіки., Харківський художній інститут. 1996 р. живописець Рівненської обласної спілки  художників України, учасник багатьох обласних , республіканських та міжнародних виставок  Також  відбулися і персональні виставки у м. Дрезден (Німеччина), м. Гданськ ( Польща) , м.Рівне , м.Луцьк.      Ряд творів закуплено галереями Польщі , Німеччини, Франції, Ірландії , Канади, Бельгії, США та Росії.

Відео з виставки